Wanneer je je verdiept in alle mogelijkheden van de essentiële oliën kom je vroeg of laat ook achter het bestaan van de Raindrop Massage. 

Een massage met deze techniek is een zachte en tegelijk bijzonder krachtige manier om fysieke, mentale, spirituele en emotionele balans te bereiken, terwijl het tegelijkertijd ontspannend werkt. De massage kan een heilzaam effect bieden bij een groot aantal fysieke klachten.

De techniek is ontwikkeld door D. Gary Young en gebaseerd op zijn research naar de eigenschappen van pure essentiële oliën, op zijn kennis van de Vita Flex techniek met voetreflex punten en de effecten van de Effleurage techniek op het spier- en zenuwstelsel.

De raindrop massage wordt deels uitgeoefend op de voeten en deels op de rug. Tot slot wordt ook de nek meegenomen.

Tijdens de massage worden 9 tot 11 verschillende essentiële oliën gebruikt in een bepaalde volgorde. Enkele oliën staan niet vast, die kunnen naar behoefte gewisseld worden.

Wil je dit zelf graag eens ervaren? We hebben een aantal trotse Bloomers die deze fantastische Raindrop Massage aanbieden. 

Hieronder vind je een overzicht waar jij in de buurt terecht kunt.

Ginny van Wijnen

Kerkdriel

ginnyvanwijnen@hotmail.com

06-28799260

Laury Timmermans

Den Bosch

laury2309@hotmail.com

06-23458187

Bonita Sevinga

Den Bosch

b.sevinga@gmail.com

06-24109302

Colinda de Jong

Sint Willebrord

colpact@hotmail.com

06-54981969

Tanya Huijs-Kuran

Reuver

t.e.d.kuran@gmail.com

06-55325041

Judith van Noort - Verstappen

Reuver

info@happyjoil.nl

06-12938643

Hanneke Dekkers

Den Bosch

info@hdoriginals.nl

06-81053027

Marjon vd Sande

Nijmegen

marjonvandesande@gmail.com

06-15356396

Lisette Verschoor

Goor

lisette@mideva.nl

06-46340736

Iris Braam

Zaandam

irisbraam@gmail.com

06-39799067

Jolanda Staal

Oss

bodyhealthoss@hotmail.com

06-40677700

Chantal Franssen

Eygelshoven

info@talvanliefs.nl

06-46096646

Yvette Willekes

Harderwijk

happyoilforyou@gmail.com

06-39718848

Marga Kuipers

Rheden

marga@dazzlingmargaretha.nl

06-14618929

Sonja van Broekhuizen

Barneveld

s.v.broekhuizen@gmail.com

06-52199406

Agnes de Graaf

Waalwijk

agnes_de_graaf@hotmail.com

06-48788609

Karen van Breemen

Blaricum

karenvanbreemen@gmail.com

06-18323458

Caroline Kerssens

Nederhorst Den Berg

carolinekerssens@hotmail.nl

06-17615970

Chantal Heesakker

Laren

ch.heesakker@gmail.com

06-25026841

Astrid Beck - van Engelen

Den Haag

instantbeautyandhealth@gmail.com

06-82889430

Jenny Vermaas

Maastricht

jennyvermaas@gmail.com

06-13926823