Lianne volgde Marjon via Mama to the MAX en ook zij zag de vlog voorbij komen waarin Marjon vertelde over de oliën die zij gebruikt. Toen Lianne hoorde waar Marjon de olietjes voor inzette, was ze verkocht en heeft de starterkit meteen besteld. In deze editie lees je alles over Lianne’s olieavontuur en haar favoriete oliën!
Lees ook: Bloomer Colinda vertelt
Wie ben je, wat is je leeftijd en waar kom je vandaan?……
Ik ben Lianne Eijkenaar, 39 jaar en kom uit Nieuwleusden.
Wanneer heb je de starterkit aangeschaft?……
Ik heb de starterkit aangeschaft op 1 maart 2019.
Wat was voor jou dé trigger om de starterkit aan te schaffen?…..
Ik zag het bij Mama to the MAX voorbij komen in haar vlog en was er eigenlijk gelijk geïnteresseerd in. Zag dat je het goed kon gebruiken bij “Lentekriebels” waar mij man enorm veel last van heeft. En heb hem toe gelijk besteld.
Welke essentiële olie is voor jou bijzonder en waarom? Deel jouw bijzondere verhaal of ervaring:
De White Angelica vind ik prettig. Je hebt daardoor veel minder prikkels van buitenaf. Heb nooit geweten dat daar zo gevoelig voor was. Totdat ik de olie ging gebruiken en echt duidelijk verschil merkte! En een druppel Frankincense op mijn kruin. Nooit meer zonder.
Wat is jouw favoriete diffuserblend?
Oohh dat zijn er zoveel:
- s’morgens Stress Away en Peppermint of Vetiver
- Sacred Mountain met Citrus Fresh
- Lime en Release is ook heerlijk!
Wat is jouw favoriete rollerblend?
Als parfumblend draag ik nog steeds de Mama to the max roller elke dag. Of Valor en White Angelica.
Welke olie of oliën staan er nog op je verlanglijstje?
De Rose olie! Ik heb er veel over gehoord maar je wilt het toch graag zelf ervaren
Welk wens, advies of welke tip zou jij een ander graag willen meegeven?
Probeer het gewoon! Het is helemaal natuurlijk en je kunt het voor zoveel dingen inzetten. Bij ons thuis gebruiken we de oliën allemaal.
Lianne
Wil jij ook meedoen aan Een Bloomer vertelt? Stuur dan een berichtje naar Info@Bloomingblends.nl voor de vragenlijst.